Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılından bu yana iç giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, özgün tasarımları ile sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz bir yandan dünya iç giyim moda trendini yerinde ve zamanında izleyerek, bir yandan da tercih ve beklentileri yönlendirerek üretimini hem iç hem de dış pazarlara taşımıştır.

 Sadece ülke sınırları içerisinde kalmayan Missvera markası dünya iç giyim pazarında başta; Mısır-İran-İrak-Azerbaycan-Cezayir-Libya-Fas-Lübnan-Ürdün-Kuveyt-Suudi Arabistan-Tunus-Rusya-Ukrayna-Özbekistan-Türkmenistan-Kazakistan ) ‘dir..

Bunun yanı sıra Avrupa iç giyim markalarıyla rekabet edebilecek kalitede ve model zenginliğinde üretim yapmaktadır.

Misyonumuz; kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üretmektir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz; firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktır. Kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerinizi sürekli geliştirerek doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

 Teşekkürler!
Missvera  iç giyim